Naše služby

Kompetenční centrum

Od září 2017 se naše společnost stala kompetenčním centrem pro společnosti Mycronic AB a zároveň se budeme spolupodílet na stanovení kritérií pro nanášení Conformal Coating na desky plošných spojů.

Mycronic je švédská high-tech společnost, která působí v elektronickém průmyslu víc než 30 let a má svoje pobočky a distributéry ve více než 50 zemích. Dodává výrobní technologie pro elektroniku a zobrazování, jako jsou lakovací zařízení a dispenzéry.

Mycronic je vlastníkem spoločnosti Shenzhen Axxon Automation Co., Ltd., která se zaměřuje na regulační technologii pro aplikaci tekutin a související produkty, výzkum a vývoj, a automatizaci.

 

Distribuce

Společnosť REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o. na základě zkušeností ze školení IPC vytvorila portfolio, v kterém zastupuje značky schopné poskytnout technologie a kvalitu potřebnou pro splnění požadavek samotných IPC standardů.

Dodáváme např. automatické osaovací zařízení, optické systémy a testovací zařízení, pájecí systémy, reworkové stanice, inspekční systémy, čistící zařízení, ESD materiály a vybavení.

Námi nabízené produkty najdete na www.realtimeshop.cz.

Výroba a servis

Výroba

Společnost REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o. je předním dodavatelem služeb pro elektronický průmysl a disponuje vybavením, které splňuje ty nejmodernější a nejpřesnější kritéria.

Mezi naše specializované výrobní služby patří selektivní pájení. Naše zařízení nabízí revoluční řešení zakládání DPS, které umožňuje současné vkládání a vykládání DPS při samotném zpracování produktu. Je navrženo tak, aby vyhovovalo potřebám "lean manufacturing", t.j. štíhlé výroby. Nabízí vysokou rychlost a flexibilitu a je vybavené patentovaným "drop-jet" fluxerem.

Zabýváme se spojováním sestav, tzn. spájením více DPS dohromady a následným dolakováním. Nabízíme také vlastní výrobou přípravků.

Servisní služby

Jsme servisním centrem a provádíme náročné zákaznické modifikace a opravy desek plošných spojů, dále infraRED technologie pájecích procesů PDR.

Zajišťujeme záruční a pozáruční servis LCD a IT produktů společnosti LG Electronics pro Českou a Slovenskou republiku.

Bližší informace najdete na stránce www.servis-zona.cz.

Lakování

Nečistota, vlhkost a chemické usazeniny způsobující nefunkčnost elektronických prvků. To ale není nutné, protože se naše společnost specializuje na selektivní lakování desek plošných spojů.

  • Ochráníme Vaše DPS od nepříznivých vlivů okolí.
  • Automatizovaný proces čištění, nanášení a vytvrdnutí laků.
  • Záruka kvality zahrnuje plnou evidenci a výstupní kontrolu.
  • Chráníme Vaši elektroniku pomocí profesionálního lakování a pouzdření.

Rozšířili jsme proces Conformal Coating na plně automatické lakovací lince. Naše linka plně vyhovuje veškerým požadavkům na systém selektivního lakování pro různé typy laků.

V případě složitých DPS se naše společnost zaměřuje také na ruční lakování DPS.

 

Rework

Rework/repair PCB’s (oprava DPS) patří ve společnosti Realtime Technologies mezi vysoce specializované a klienty oceňované pracoviště.

Všichni naši zaměstnanci prošli školením a vlastní certifikát z technické normy IPC 7711/21 (Rework, repair and modification, které je praktickým školením postupu a chyb při opravách PCB založených na vizuálních kritériích standardu IPC-A-610).

Tento proces zahrnuje následující činnosti:

- odstraňování poškozených komponentů
- čištění a příprava daného místa
- odstraňování rzi nebo zbytků pájky
- náhrada cest, pájení nového komponentu
- kontrola + test

- opravy THT a SMT montáží do velikosti 0402
- opravy conformal coatingu
- opravy PCB spáleniny THT překovů včetně vnitřních vodičů a nýtů
- výměna komponentů THT a SMT
- zákaznické modifikace: mostové a drátové propojky
- malosériové odsazování a pájení daughter boards technologií board to board a také pinové spoje
- opravy SMT plošek

 

Refurbishment

Naše společnost se zaměřuje na refurbishment elektronických zařízení, převážně pro telekomunikační operátory.

Konkrétně poskytujeme tyto služby:

- obnova použitého výrobku na další využití,

- návrat použitého výrobku do provozu.

Výhodou těchto procesů je snížení ekonomických nákladů a ekologické zátěže.

Školení

Přinášíme jako první společnost koplexní portfolio školení a auditů pro české a slovenské společnosti. Naši zákazníci jsou pro nás motivací a jejich zpětné reakce nás přesvědčují, že poskytujeme profesionální školení a audity se širokým záběrem a vysokou přidanou hodnotou.

Přibližně 80 % všech školení a auditů jsou prováděny na míru a jsou upraveny tak, aby splňovaly požadavky a potřeby našich klientů. Seznamte se s informacemi, které jsou obohacené o nejnovější trendy a postupy v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s organizací IPC v USA a v jiných krajinách máme jistotu, že Vám přinášíme nejnovější poznatky.

Naše školení se týkají IPC a ESD problematiky.

Bližší informace o školeních naleznete na stránce www.ipc-center.com.

Poradenské služby

ESD audit

Na základě normy ČSN-61340-5-1 vyhodnotíme, jestli Vaše EPA pracoviště splňuje příslušné požadavky, navrhneme případné opatření, pomůžeme s technickým vybavením a setavíme interní směrnice pro zaměstnance a EPA prostor. Zabezpečíme Vám ESD koordinátora a budete mít svoje EPA pracoviště neustále podle platných norem.

Analýza chyb - reporty dle IPC norem

Analýzou Vašich produktů dle příslušných norem (IPC-A-610, WHMA-A-620, IPC-600, IPC-7711/21, atd.) získáte mezinárodně uznávaný report o shodě, případně neshodě s danou normou. Tímto reportem můžete podložit reklamaci u Vašeho dodavatele, anebo se prokázat zákazníkovi, že splňujete požadované normy.

Rádi Vám poradíme i při výběru správných postupů a materiálů od manipulace se sestavami až po Conformal Coating, a odeslání zákazníkovi.

Naše další služby

  • Procesní audity
  • Zákaznícke audity
  • Dodavatelské audity
  • Audity zaměstnanců

Naše firma v rámci IPC poradenství spolupracuje se Západočeskou univerzitou v Plzni v oblasti poradenství, testování a analýz. Díky této spolupráci dokážeme vyřešit velké množství specifikcých problémů, se kterými se naši zákazníci setkávají v průběhu výroby. Našim cílem a současně i touhou je být pro naše klienty plnohodnotným partnerem, na kterého se budou moci v případě potřeby kdykoliv obrátit.

Všechny naše audity obsahují poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Naše úzká spolupráce s IPC ve Spojených státech a také na evropské úrovni nám dává profesionální zázemí, směrování a jistotu, že bude svým zákazníkům přinášet nejnovější poznatky.

I proto máme heslo: "... Kvalita auditů a školení je pro nás na prvním místě ..."

Naši partneři

Mezi naše partnery patří mezinárodní společnosti, které jsou jedničkou na trhu.

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail info@realtimetec.cz

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Držujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2008.

© 2018 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One