Školící a poradenské služby

Školení

Přinášíme jako první společnost koplexní portfolio školení a auditů pro české a slovenské společnosti. Naši zákazníci jsou pro nás motivací a jejich zpětné reakce nás přesvědčují, že poskytujeme profesionální školení a audity se širokým záběrem a vysokou přidanou hodnotou.

Přibližně 80 % všech školení a auditů jsou prováděny na míru a jsou upraveny tak, aby splňovaly požadavky a potřeby našich klientů. Seznamte se s informacemi, které jsou obohacené o nejnovější trendy a postupy v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s organizací IPC v USA a v jiných krajinách máme jistotu, že Vám přinášíme nejnovější poznatky.

Naše školení se týkají IPC a ESD problematiky.

Bližší informace o školeních naleznete na stránce www.ipc-center.com.

Poradenské služby

ESD audit

Na základě normy ČSN-61340-5-1 vyhodnotíme, jestli Vaše EPA pracoviště splňuje příslušné požadavky, navrhneme případné opatření, pomůžeme s technickým vybavením a setavíme interní směrnice pro zaměstnance a EPA prostor. Zabezpečíme Vám ESD koordinátora a budete mít svoje EPA pracoviště neustále podle platných norem.

Analýza chyb - reporty dle IPC norem

Analýzou Vašich produktů dle příslušných norem (IPC-A-610, WHMA-A-620, IPC-600, IPC-7711/21, atd.) získáte mezinárodně uznávaný report o shodě, případně neshodě s danou normou. Tímto reportem můžete podložit reklamaci u Vašeho dodavatele, anebo se prokázat zákazníkovi, že splňujete požadované normy.

Rádi Vám poradíme i při výběru správných postupů a materiálů od manipulace se sestavami až po Conformal Coating, a odeslání zákazníkovi.

Naše další služby

  • Procesní audity
  • Zákaznícke audity
  • Dodavatelské audity
  • Audity zaměstnanců

Naše firma v rámci IPC poradenství spolupracuje se Západočeskou univerzitou v Plzni v oblasti poradenství, testování a analýz. Díky této spolupráci dokážeme vyřešit velké množství specifikcých problémů, se kterými se naši zákazníci setkávají v průběhu výroby. Našim cílem a současně i touhou je být pro naše klienty plnohodnotným partnerem, na kterého se budou moci v případě potřeby kdykoliv obrátit.

Všechny naše audity obsahují poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Naše úzká spolupráce s IPC ve Spojených státech a také na evropské úrovni nám dává profesionální zázemí, směrování a jistotu, že bude svým zákazníkům přinášet nejnovější poznatky.

I proto máme heslo: "... Kvalita auditů a školení je pro nás na prvním místě ..."

Naši partneři

Mezi naše partnery patří mezinárodní společnosti, které jsou jedničkou na trhu.

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail info@realtimetec.cz

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Držujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2008.

© 2018 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One