Cookie Consent by Free Privacy Policy website Jak pokračovat ve fungování výrobních podniků i během koronaviru? - Realtime Technologies
Úvod > Aktuality > Jak pokračovat ve fungování výrobních podniků i během koronaviru?

Jak pokračovat ve fungování výrobních podniků i během koronaviru?

31. března 2020

Jaká opatření přijala Vaše firma v souvislosti s epidemií koronaviru? Zastavil se provoz výrobních podniků nebo jste je museli omezit? Jak reagovat na tuto náročnou situaci, kdy na jedné straně stojí vysoká zdravotní rizika a na straně druhé možnost ekonomického kolapsu závodu kvůli neschopnosti dostát svým závazkům?

Jedním z řešení jak zvládnout toto období, je skutečně účinná dezinfekce výrobních prostor, která zabije viry, díky čemuž budou Vaše prostory bezpečné. Naše řešení spojilo účinný rozprašovací systém japonské firmy IKEUCHI a dezinfekci Sanosil S010 Ag, která je účinná v likvidaci viru COVID-19. Rozprašovač od IKEUCHI můžete použít všude tam, kde potřebujete - ať ve výrobním podniku, montážní hale, nebo například v jídelně.

Rozprašovač od firmy IKEUCHI pod názvem AKIMist E vytváří suchou mlhu, která pronikne do všech koutů místnosti. Výkonné trysky rozstřikují mikroskopické kapky dezinfekce, které dezinfikují prostředí, zabíjejí virus, ale nesmáčejí podlahu, stěny ani předměty. Renomovaná firma IKEUCHI působí na trhu s tryskami již více než 60 let a AKIMist patří k jejich nejprodávanějším produktům.

Na Slovensku už naše řešení dezinfekce prostor s úspěchem používají například největší slovenská síť drogerii, dm Drogerie Markt nebo síť očních optik, Focus. Rozprašovací systém AKIMist ve spojení s dezinfekcí Sanosil je nasazen také ve firmách působících ve zdravotnictví a potravinářství. AKIMist využívají i v zahraničí na boj s koronavirem - v Itálii ho nasadili na dezinfekci nemocničních prostor a veřejných prostor.

Investice do rozprašovače AKIMist přináší dlouhodobé benefity. Díky použitým materiálům je AKIMist odolný vůči různým typům chemikálií a během epidemie koronaviru nebo chřipkové epidemie ho můžete použít k dezinfekci. V případě použití vody Vám během topného období pomůže udržet vlhkost ve výrobních halách a pracovních prostorech na optimální úrovni. Takto přispívá i ke snížení rizika vzniku elektrostatického náboje a také minimalizuje šíření klasických zimních onemocnění. V suchém vzduchu mají lidé vysušené sliznice a mnohem snadněji podlehnou viru.


V rozprašovacím systému AKIMist získáte spolehlivé řešení pro dezinfekci Vašich prostor spolu s osvědčeným prostředkem na likvidaci koronaviru, Sanosil S010 AG. Kontaktujte nás ještě dnes, abychom Vám mohli pomoci dezinfikovat Váš podnik a mohli jste se vrátit zpět do hry. info@realtimetec.cz nebo tel: +420 464 600 800.


Přečtěte si více o použití AKIMist při dezinfekci

Podívejte se ne použití rozprašovače AKIMist v prodejně DM

Zpět

Naši partneři

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn YouTube  

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies