Úvod > Aktuality > LASERSSEL

Laserové pájení LASERSSEL

1. ledna 0001

Korejská společnost Laserssel používa patentovanou technologii rozptylu laserového paprsku ve svých automatických laserových pájecích strojích. Na rozdíl od tradičního laserového selektívního pájení, kde se každý pájecí bod ohřívá zvlášť pomocí zaostřeného laserového paprsku, jsou zařízení Laserssel vybavené variabilními posuvnými čočkami a otvory různého tvaru. To umožňuje rovnoměrné zahřívání pracovních ploch určité velikosti. To znamená, že všechny kontakty v BGA, QFP atd. se pájejí současně, což minimalizuje riziko přesunu komponentů během procesu. Čtvercové nebo obdélníkové otvory vymezují operační oblast laseru na naprogramované pole. K zahřívání dochází pouze v pracovním poli a ve vzdálenosti 50 μm od něj teplota nepřesahuje rozsahy škodlivé pro tepelně citlivé komponenty. Proces prováděný pomocí rozptýleného laserového paprsku se může použít jak na pájení, tak i na odpájení komponent. Společnost Laserssel vyrábí také reworkovací stanice, které se vyznačují rychlostí, přesností procesu a také celkovým teplotním zabezpečením komponentů obklopujících opravovanou oblast.

Zařízení Laserssel se úspěšně používají v odvětvích jako automobilový průmysl, komunikační technologie, vojenský průmysl a výroba polovodičů.

Pro získání dalších informácí nás neváhejte kontaktovat ...

 

 

Zpět

Laserové pájení LASERSSEL

Naši partneři

Mezi naše partnery patří mezinárodní společnosti, které jsou jedničkou na trhu.

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn  Facebook  YouTube YouTube

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One