Úvod > Aktuality > Nové aplikace a software od společnosti Tagarno

Nové aplikace a software od společnosti Tagarno

1. ledna 0001

Mezi nové aplikace patří následující :

TAGARNO DXF Overlay (FHD UNO, FHD TREND a FHD PRESTIGE)

DXF Overlay slouží jako malý systém AOI, kde je možné pomocí DXF souboru zkontrolovat rozložení komponentů. Jednou z nejdůležitějších funkcí aplikace je panel vyhledávání, který se dá použít na vyhledávání konkrétních častí vzorku (resp. komponentu). To umožňuje uživateli snadno najít komponent, který by mohl být vadný nebo vyžaduje důkladnější kontrolu. Tato aplikace byla vyvinuta na kontrolu desek plošných spojů v důsledku miniaturizace komponentů v průmyslu, ale může mít mnoho dalších použití v různých odvětvích. V zemědělství se například aplikace DXF může použít na ověření velikosti semen.

TAGARNO Image Analysis, Speck Counter (FHD TREND a FHD PRESTIGE)

Počítač nečistot je nový způsob detekce skvrn nebo nečistot ve vzorku s přesným a automatickým softvérem. Aplikace umožňuje upravit nastavení, jako je například velikost skvrny, odstínů šedi a barevného odstínu skvrny v daném vzorku. Aplikace byla vyvinuta na kontrolu mouky, aby se zabezpečila vysoká úroveň kvality výroby mouky, ale je možné ji uplatnit i v jiných průmyslových odvětvích, kde je potřeba detekovat skvrny nebo nečistoty.

TAGARNO Image Analysis, Particle Analyzer (FHD TREND a FHD PRESTIGE)

Analyzátor částic od společnosti TAGARNO je ideální na analýzu a ověřování velikostí a tvarů. Cílem aplikace je kontrola kvality produktu efektívním a přesným způsobem. Při použití této aplikace budete vykonávat automatické a objektívní analýzy, které eliminují subjektívní aspekty kontroly kvality. To též zjednodušuje porovnávání vzorků kontrolovaných různými operátory, protože všichni používali stejná nastavení / šablony. Aplikace je speciálně vyvinutá na ověření velikosti a tvaru rybích pelet při výrobě krmiva pro ryby, ale má mnoho dalších potenciálních využití.

TAGARNO Image Analysis, Color Analyzer (FHD TREND a FHD PRESTIGE)

Analyzátor barev od společnosti TAGARNO je ideální na měření hodnot barvy ve vzorku. Aplikace vypočítá průměrnou hodnotu barvy vzorku, zobrazí všechny identifikované hodnoty barvy ve vzorku v grafu označujícím barvu a zobrazí předcházející výsledky analýzy na jednoduché porovnání mezi vzorky. I když je barevný analyzátor speciálně vyvinutý na kontrolu pražených arašídů, má aplikace mnoho dalších potencionálních využití.

 

Zpět

Nové aplikace a software od společnosti Tagarno

Naši partneři

Mezi naše partnery patří mezinárodní společnosti, které jsou jedničkou na trhu.

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn  Facebook  YouTube YouTube

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One