Cookie Consent by Free Privacy Policy website Po třech letech znova Amper! - Realtime Technologies
Úvod > Aktuality > Po třech letech znova Amper!

Po třech letech znova Amper!

3. května 2022

 

Představíme Vám průmyslové zvlhčovací jednotky na principu suché mlhy od japonské firmy Ikeuchi. Rozprašovací trysky Ikeuchi vytvářejí ultra jemnou suchou mlhu, která zvlhčí jen vzduch, zvýší jeho relativní vlhkost podle potřeby, a přitom nezanechává žádné stopy na vybavení, nástrojích nebo prostoru. Naše řídící jednotka se postará o automatické spuštění systému, když relativní vlhkost vzduchu klesne pod požadovanou hodnotu a jeho zastavení, když je stav optimální. Údaje pravidelně ukládá, takže máte neustálý přehled o teplotě a vlhkosti. Víc o zvlhčování prostor suchou mlhou se dozvíte přímo na stánku.

.

Budete si moct na vlastní oči vyzkoušet inteligentní digitální mikroskopy od dánské firmy TAGARNO. Čtyři typy mikroskopů Zip, Zap, Trend a Prestige mají každý svá specifika a poskytují rozlišení od 53x (Zip) po 660x (Prestige).

Víc o mikroskopech Tagarno se dočtete v našem E-shopu.

Dozvíte se víc o selektivním lakování Mycronic pro elektronické sestavy. Pokud ho ještě ve výrobě nemáte, nyní je ten správný část to změnit. Než se zastavíte u nás na stánku, přečtěte si tento článek o Mycronic conformal coating.

Pokud ještě nepoužíváte pájecí nástroje od Thermaltronics, na stánku budete mít šanci poznat je a vyzkoušet si je. Jejich hroty vydrží mimořádně dlouho, ruční pájecí stanice využívají unikátní technologii Curieho bodu, díky které přesně kontrolují teplotu a jejich pájecí roboti pravidelně sbírají ocenění. Pájecího robota TMT-R9800S si budete moci prohlédnout na našem stánku. Více o naší nabídce Thermaltronics se dozvíte rámci produktových řad na našem e-shopu .

Zajímáte se o rework? Potom musíte na našem stánku poznat reworkovací stanici PD IR-E3 Evolution. Reworkovací stanice americko-britské společnosti PDR dokážou reworkovat komponenty, které se ručně nedají zpracovat a za hodinu na nich dokážete reworkovat průměrně čtyři desky plošných spojů.

Na stánku nebudou chybět ani senzory teploty a vlhkosti, ESD krabice, boxy a přepravky na uskladňování a přepravu citlivé elektroniky od firmy Hans Kolb, odstraňovače lepidel, tavidel, prachu, ochlazovače DPS a další čistící prostředky od MicroCare.

Poznačte si do kalendáře už dnes, že 17. – 20. května se setkáme v Brně na Amperu. A sledujte nás na sociálních sítích, zde budeme přinášet aktuální informace: Facebook, Instragram.

Zpět

Naši partneři

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn YouTube  

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies