Cookie Consent by Free Privacy Policy website SensMax bezdrátové měření a záznam teploty / vlhkosti - Realtime Technologies
Úvod > Aktuality > SensMax bezdrátové měření a záznam teploty / vlhkosti

SensMax bezdrátové měření a záznam teploty / vlhkosti

12. května 2020

Vzdálený systém monitorování teploty a vlhkosti se skládá ze tří komponent - bezdrátových snímačů teploty a vlhkosti, LAN / 3G brána a online reportovací software. Bezdrátové senzory čtou parametry teploty a vlhkosti a dodávají je do online reportovacího softwaru každých 5 minut.

Bezdrátové monitorovací senzory firmy SensMax jsou zařízení napájené z baterie, které pracují 5 let do další výměny baterie. Můžete si vybrat různé senzory podle vašich specifikací projektu. Senzory slouží pro monitorování teploty v standardních rozsazích -30 ... + 55 s přesností ± 0,5 a rozlišením 0,1 nebo teplotní snímače se sondou, která dokáže měřit široký rozsah teplot.

 

Datová brána sbírá statistické informace z 200 bezdrátových monitorovacích čidel do vzdálenosti 150 m. krátkodobou záložní paměť, která zabraňuje úniku dat v případě selhání internetového připojení. Online reportovací portál SensWeb zobrazuje statistické informace pro každou skupinu snímačů teploty a vlhkosti.

Můžete nastavit povolené min / max teplotní a vlhkostní rozsahy a získat upozornění, pokud byl některý z parametrů překročen. Je zde možnost nahrát mapu obchodu a umístit na něj senzory, které vám pomohou snadno identifikovat problémy v konkrétních chladničkách. Existuje možnost použití funkce DigitalFilter, která pomáhá vypočítat skutečnou teplotu produktu v mrazničce a vyhnout se alarmem způsobeným krátkodobým porušením teploty, např. když zákazník otevře dveře chladničky, aby mohl vybrat zboží.

 

Pro každého uživatele systému si můžete nastavit individuálně e-mailové nebo SMS (nepovinné) oznámení podle své úlohy ve společnosti.

Produkty najdete v našem e-shopu: RealtimeShop.cz

Pro získání více informací nás kontaktujte Zde

Zpět

Naši partneři

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn YouTube  

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies