Cookie Consent by Free Privacy Policy website TAGARNO představuje nový systém online aktualizací firmware - Realtime Technologies
Úvod > Aktuality > TAGARNO představuje nový systém online aktualizací firmware

TAGARNO představuje nový systém online aktualizací firmware

26. března 2021

Konec USB klíčům

Odteď Vás digitální mikroskop TAGARNO sám upozorní, když jsou k dispozici nové aktualizace. Mikroskop se dokonce umí aktualizovat sám a Vy tak nemusíte stahovat systémové soubory a přenášet je do mikroskopu přes USB klíč. Abyste mohli využívat tuto možnost, je třeba mikroskop nejdříve aktualizovat. Poté připojte mikroskop k internetové síti přes ethernetový kabel. V tomto linku najdete video, které Vám ukáže, jak za 15 sekund mikroskop aktualizovat.

Máme pro Vás i offline aktualizace

Pro mikroskopy, které nejsou online, máme samozřejmě stále k dispozici i offline aktualizace. Pokud však přejdete na online aktualizace, ušetří Vám to spoustu času a energie.

 

Bezpečné řešení
S uvedením firmware 6.00 TAGARNO postupně začíná přechod na plně cloudové řešení. Hlavní výhoda je možnost aktualizace přímo přes internet, bez potřeby používat USB klíče. Při novém řešení je nezbytné, aby byl mikroskop připojen k firemní síti a měl přístup na internet přes HTTPS. Použití HTTPS pro přístup k TAGARNO cloudovým službám garantuje důvěrnost, autenticitu a integritu vyměňovaných dat.

 

Porovnávejte vzorky s referenčními fotkami v reálné velikosti

Aby se Vám lépe porovnávaly vzorky s referenčními fotkami, TAGARNO vylepšilo File manager, který umožňuje zobrazit fotky v režimu náhledu ve velikosti, v jaké byly zachyceny. File manager má výchozí nastavení, při kterém vidíte celou fotografii v režimu náhledu. Nyní si zobrazení můžete změnit z "Aspect fit" na "Aspect fill" kliknutím na pravou stranu myši.

 

Potřebujete pomoci s updatem? Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme: info@realtimetec.cz

Zpět

Naši partneři

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn YouTube  

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies