Úvod > Aktuality > Všechny obchody a závody by mohly otevřít už zítra. S touto technologií.

Všechny obchody a závody by mohly otevřít už zítra. S touto technologií.

18. dubna 2020

Jak se úspěšně bránit před koronavirusem? Tuto otázku si dnes kladou nejen běžní lidé, ale také ti, kteří zajišťují provoz výrobních hal a prodejen, jakož i menších provozů či sportovišť, které se snad již brzy budou otevírat. Vítěznou strategií v boji s neviditelným nepřítelem je kombinace kvalitní technologie a efektivní dezinfekce, kterou přináší AKIMist mobilní dezinfekční jednotka DryFog.

Jednorázová dezinfekce nestačí

Věděli jste, že koronavirus způsobující onemocnění COVID-19 dokáže přežít na většině povrchů několik dní? Onemocnění se přenáší kapénkovou infekcí a odhadovaný inkubační čas onemocnění je 2 až 14 dní. Virus je přitom velmi odolný. Kapičky viru dokáží přežít na jednotlivých površích překvapivě dlouhou dobu. Dva dny přežije virus na dřevě a oblečení. Tři dny je přítomen na kovu a plastech. A až čtyři dny dokáže přežít na skle a bankovkách. Při plném provozu proto bez pravidelné dezinfekce riziko nakažení stoupá. Roušku a rukavice přitom představují pouze částečnou ochranu.Už jen jeden nakažený člověk, který vstoupí do prostoru Vašeho provozu, představuje velké riziko pro Vás, Vaše zaměstnance i Vaše zákazníky. Součástí boje proti koronaviru proto musí být také dezinfekce prostoru.

Suchá mlha ideálním řešením

Firma REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o. přišla s jednoduchým, efektivním a vyladěným řešením, jak rychle dezinfikovat prostory všech velikostí. AKIMist mobilní dezinfekční jednotka - DryFog využívá účinnou japonskou technologii dezinfekce suchou mlhou. Zařízení rozprašuje mikroskopické kapky, které jsou tak malé, že dokáží účinně zničit virus, zároveň ale nedochází k navlhčení a smáčení předmětů a prostředí. Dezinfekce suchou mlhou nepoškodí a nesmáčí cenné přístroje, jemnou elektroniku ani papír. Mobilní dezinfekční jednotku AKIMist - DryFog tak můžete bez obav použít v jakémkoliv prostředí - ať už jde o výrobní haly, nemocniční a zdravotnické prostory nebo prodejny.

Řešení do prostoru. Na rozdíl od ozónové dezinfekce

Odborníci na průmyslové technologie z firmy REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o. vytvořili zařízení, které spojilo technologii průmyslového rozprašování renomované japonské firmy IKEUCHI s prototypem mobilního zařízení. Mobilní dezinfekční jednotka se sestává z rozprašovací hlavice AKIMist, tlakové nádoby a je poháněna elektrickým kompresorem. Díky jednoduchému designu na čtyřech kolečkách se s ní manipuluje velmi snadno. Na výběr máte jednu nebo dvě trysky, přičemž každá tryska spolehlivě pokryje prostor až 100 m2. Průmyslový rozprašovač AKIMist od japonské firmy IKEUCHI je osvědčený produkt se 60-letou tradicí a špičkovou kvalitou. Kromě České republiky, Slovenska, Německa, Slovinska, Švýcarska a jiných zemí, se již používá k dezinfekci prostorů i v zemi, kterou epidemie koronaviru zasáhla nejvíce - v Itálii. "Suchá mlha oproti u nás rozšířené ozónové dezinfekcí zasáhne účinně mnohem větší prostor. Je proto výrazně účinnější a tedy vhodnější do obchodních i průmyslových provozů, ale také do veřejných prostor." vysvětluje Petr Poslušný z REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Jaký dezinfekční prostředek je nejvhodnější?

Průmyslový rozprašovač AKIMist má složení, které je odolné vůči účinkům různých chemikálií. Můžete použít dezinfekci dle Vašeho výběru - například polymerovou širokospektrální dezinfekci PolyHMG, která virus přitáhne jako magnet a spolehlivě ho zlikviduje (a je zdravotně nezávadná) nebo dezinfekci Sanosil S010 AG - ekologickou kombinaci peroxidu vodíku a stříbra, která nezatěžuje zdravotní prostředí a nemá žádné vedlejší účinky. Více o výhodách jednotlivých typů dezinfekčních prostředků zde.

V drogeriích i v poliklinice

Mobilní dezinfekční jednotku již s úspěchem využívá k dezinfekci prodejen síť dm drogerie markt. Nasazena je také v banskobystrické poliklinice Novamed, kde pomáhá chránit pacienty. "Jsme rádi, že naši pacienti jsou v bezpečí a také tímto způsobem můžeme předcházet šíření epidemie u snadno zranitelných pacientů na dialýzách, ale i na ostatních pracovištích našeho zdravotnického zařízení." říká Mgr. Lenka Sládečková z polikliniky Novamed. AKIMist našel uplatnění už i v prodejnách potravin, či při průmyslové výrobě.

Mobilní dezinfekční jednotka AKIMist je k dispozici skladem ve Veské. Viry a bakterie na nás číhají všude kolem. S přístrojem na účinnou dezinfekci prostor můžete Vašim zaměstnancům a zákazníkům již dnes poskytnout bezpečný prostor. Kontaktujte REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o. kvůli specifikací Vašich požadavků na dezinfekci: info@realtimetec.cz nebo tel. : 602 662 943.

Zpět

Všechny obchody a závody by mohly otevřít už zítra. S touto technologií.

Naši partneři

Mezi naše partnery patří mezinárodní společnosti, které jsou jedničkou na trhu.

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn  Facebook  YouTube YouTube

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One