Cookie Consent by Free Privacy Policy website Vzhledem k aktuální závažné situaci letošní ročník Ampéru se přesouvá na březen 2021 - Realtime Technologies
Úvod > Aktuality > Vzhledem k aktuální závažné situaci letošní ročník Ampéru se přesouvá na březen 2021

Vzhledem k aktuální závažné situaci letošní ročník Ampéru se přesouvá na březen 2021

27. února 2020


Ampér v letošním roce nebude a vše se přesouvá na příští rok 2021. Je to dlouhá doba, ale bohužel nečekané okolnosti nás všechny přiměly být více opatrní a pečovat o své zdraví. Náš tým je připraven plně respektovat momentální situaci. Každopádně, pokud budete mít zájem nás navštívit a prohlédnout si, či testovat naše zařízení, tak po vzájemné dohodě je to možné.

Jakmile se situace uklidní, tak pro vás máme připravených několik dvoudenních seminářů, které budou navazovat na technologie naší firmy a to seminář lakování, reworku a IPC školení. Sledujete naše příspěvky a buďte s námi...

 

5K3D AOI od firmy ViTechnologies. Optická inspekce kombinuje 2D a 3D kontrolu s vysokou přesnosti a rychlosti kontroly nad 100 cm2/sec.

 

MYC50 lakovací zařízení od firmy Mycronic, jehož design využívá v procesu tři různé typy nanášecích hlav pro nanášení různých materiálu. Vše doplňuje jednoduché a intuitivní programování i složitých sestav.

 

PDR rework můžete si sami vyzkoušet infračervené rework stanici. Stanice je určena pro rework na komplikovaných komponentech bez poškození a nutného maskování okolí komponent. Toto zařízení Vám dokáže efektivně ušetřit čas i peníze. Technologie, která vymění komponent s oblasti do 50um ostatních komponent bez poškození.

 

TAGARNO digitální mikroskopy, které můžete použít ke kontrole mikro komponentu nebo na forenzní analýzu. Tyto mikroskopy mají unikátní technologii zvětšení. Ovládaní mikroskopu je velice jednoduché a to díky intuitivnímu softwaru, který dokáže například identifikovat miniaturní komponenty, soustředit se na konkrétní část nebo analyzovat barvu produktu.

 

THERMALTRONICS vysokofrekvenční pájecí stanice určitě znáte. Na našem stánku Vám však ukážeme, co všechno dokáže selektivní pájecí robot. Pájecí robot TMT-R98000S má čtyři ocenění a je to nejspolehlivější pájecí robot na trhu. Kombinace přesného hardwaru a inteligentního softwaru poskytuje precizní pájení s minimální námahou a složitého zaškolení obsluhy.

 

IKEUCHI funkční a jednoduché zvlhčovací systémy. Tyto systémy dokáží zvlhčit celý výrobní prostor nebo jen konkrétní místo. A to při nižších provozních nákladech než konvenční řešení. Díky spolehlivosti a efektivnosti svých systémů bude právě IKEUCHI na připravovaných letních olympijských hrách osvěžovat návštěvníky na ulicích Tokia.

 

29. mezinárodní veletrh elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení, Ampér, začíná 2021 na brněnském Výstavišti. 

Zpět

Naši partneři

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn YouTube  

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies