Úvod > Aktuality > Zabiják koronaviru už i v českých a slovenských výrobních podnicích

Zabiják koronaviru už i v českých a slovenských výrobních podnicích

20. března 2020

Zavřít nebo nezavřít ? To je klíčová otázka v českých a slovenských výrobních firmách posledních dnů. Velký tlak odborářů apeluje zejména na vysoká zdravotní rizika pro zaměstnance. Vedení podniků argumentují tím, že dělají všechna dostupná opatření. Jak však přesvědčit zaměstnance a odboráře, že se skutečně nemají čeho bát ? Například používáním výkonného rozprašovače na dezinfekci, který s jistotou zabíjí viry - japonského rozprašovače AKIMIst.

Výrobní podniky musí fungovat dál. Při maximální možné ochraně zaměstnanců proti novému koronaviruu. Úplným základem je (vedle důkladné osobní hygieny) dezinfekce prostor. Na čekém a slovenském trhu máme pro Vás rozprašovač tvořící suchou mlhu, která pronikne do každého roku místnosti - AKIMIst E. Tento zvlhčovací systém rozprašuje mikroskopické kapky, menší než 10μm, tedy "suchou mlhu". Kapky dezinfekce jsou přitom tak malé, že umožňují dezinfekci bez smáčení prostředí. Dezinfekci tedy můžete realizovat několikrát za den, i za plného provozu. A zaměstnanci nebudou mít přitom nepříjemný pocit dopadání neznámé tekutiny na sebe.

 

 

 

 

 

AKIMIst je osvědčený produkt se 60-letou tradicí a vysokou japonskou kvalitou. Zejména v posledním období patří mezi nejúčinnější nástroje boje proti novým, ničivým virům, z nichž mnohé vznikly právě v Asii. Ptačí chřipka SARS, či asijská chřipka pomohli zdokonalit AKIMIst v nejkrízovějších situacích.
Nyní pomáhá AKIMIst právě v zemi, která aktuálně trpí novým koronavirem nejvíce - v Itálii. Zde ho vláda spolu s dezinfekčním kontejnerem používá v boji s novým koronavirem k dezinfekci a čištění veřejných prostor.

Není to jen však jen koronavir. Rozprašovací systémy AKIMIst od firmy IKEUCHI pomohou také zvyšovat vlhkost ve výrobních halách, či pracovních prostorech. Ta zejména v zimě klesá často pod 20%, což může způsobit zaměstnancům zdravotní komplikace, ale také zvyšuje riziko vzniku elektrostatického náboje, který může poškodit výrobky. V neposlední řadě minimalizuje rizika rozšíření dalších, běžných onemocnění na pracoviště jako například chřipky.

IKEUCHI zařízení hodnotí naši zákazníci velmi pozitivně: "Systém IKEUCHI pro nás ve srovnání s jinými systémy, které jsme dříve používali (vysokotlak, parní zvlhčování) množství výhod. Především bych chtěl ocenit jeho bezporuchovost, téměř žádné náklady související s jeho servisováním a provozem, stejně jako způsob distribuce suché mlhy (rozprašování vody pomocí stlačeného vzduchu) - rovnoměrné rozprašování bez kapání, stříkání vody apod."  říká Tomáš Kulich z firmy ENICS Slovakia, s.r.o. 

Rozprašovače AKIMIst v České republice distribuuje Realtime Technologies, který je mezinárodním specialistou na průmyslové technologie. Kromě České republiky působí i na Slovensku, v Rumunsku a Irsku.

Zvlhčovací systémy IKEUCHI nabízejí řešení přizpůsobené specifikům každého průmyslu. Kontaktujte našeho odborníka Martina Mikulu, aby Vám pomohl najít to správné řešení pro Vás - mmikula@realtimetec.cz nebo tel. +420 725 436 233.

Zpět

Zabiják koronaviru už i v českých a slovenských výrobních podnicích

Naši partneři

Mezi naše partnery patří mezinárodní společnosti, které jsou jedničkou na trhu.

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn  Facebook  YouTube YouTube

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One