Cookie Consent by Free Privacy Policy website 3D AOI, 3D SPI, X-Ray - Realtime Technologies
Úvod > Služby > Prodej a distribuce > 3D AOI, 3D SPI, X-Ray

3D AOI, 3D SPI, X-Ray

Optimalizace kvality výroby desek plošných spojů (DPS) vyžaduje implementaci rozsáhlých kontrolních systémů, buď přímo v rámci výrobní linky, nebo v jejím okolí a později i v průběhu jednotlivých mezioperací.

V oblasti moderní výroby zaujímá klíčovou roli automatizovaná optická inspekce (AOI) a SPI, která umožňuje precizní a efektivní kontrolu kvality výrobků. Společnost Mycronics přináší špičková řešení v oblasti AOI a SPI, aby vaše výrobní procesy dosahovaly optimálních standardů.

3D AOI

Nová řada MYPro I 3D AOI splňuje vaše požadavky tím, že nabízí jeden z nejvýkonnějších systémů AOI na trhu, který je nyní poháněn softwarem s podporou AI a obsahuje technologii 3D vidění nové generace pro rychlejší a ostřejší zpracování.

AOI

3D SPI

Změřte objem pasty s bezkonkurenční přesností. Zlepšete svůj proces a nastavení tolerance pomocí smysluplného automatického seskupování podložek. A sledujte svůj proces v reálném čase, online i offline.

Řada PI překonává omezení tradičního SPI pomocí patentované technologie Z-referencování, která poskytuje extrémně přesné a opakovatelné měření objemu pasty i na těch nejmenších podložkách.

SPI

X-Ray

Výrobce Seamark přináší technologii 2D rentgenů. Rentgeny z řady Seamark umožňují nedestruktivní kontrolu výrobků ve 2D s excelentním obrazem a minimálními provozními náklady. Jsou ideální pro nedestruktivní testování elektronických součástek napříč průmyslovými odvětvími, včetně automotive, letectví a spotřební elektroniky.
Díky jejich robustnosti, spolehlivosti a vynikajícímu obrazu jsou rentgeny Seamark optimálním řešením pro výrobu i laboratoře. Mohou být využity pro průmyslové rentgenové kontroly elektroniky, sledování procesů kvality, analýzu poruch, výzkum a vývoj, stejně jako pro optimalizaci pájecích procesů a profilů.

x-ray

Kontaktujte nás 


Potřebujete poradit s výběrem vhodné technologie 3D AOI, 3D SPI nebo X-Ray? 
Neváhejte se ozvat našemu specialistovi.

Kontaktovat

Ing. Martin Mikula
Operation Manager
martin.mikula@realtimetec.cz
+420 725 436 233

Naši partneři

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn YouTube  

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies