Cookie Consent by Free Privacy Policy website ESD/Antistatika - Realtime Technologies
Úvod > Služby > Prodej a distribuce > ESD/Antistatika

ESD/Antistatika

Realtime Technologies je vaším spolehlivým partnerem a nabízíme kompletní sortiment v oblasti ESD (Elektrostatického výboje) technologií a ochrany. Na našem e-shopu nabízíme široký výběr výrobků a služeb, které pokrývají potřeby od ESD testování a měření přes vybavení výrobních prostor ESD až po kvalitní ESD pracovní stoly.

ESD testování a měřící přístroje: V naší nabídce najdete špičkové ESD testovací a měřící přístroje, které vám umožní provádět důkladné kontroly a zajištění bezpečnosti vašich zařízení citlivých na elektrostatický výboj.

Vybavení výrobních prostor ESD: Pro zajištění bezpečného prostředí výrobních prostor nabízíme kompletní řešení, včetně ESD podlah, kvalitních ESD pracovních stolů a dalšího vybavení, které splňuje nejpřísnější normy a standardy.

ESD nástroje: Naše sortiment zahrnuje širokou škálu ESD nástrojů, které vám pomohou chránit citlivé komponenty před elektrostatickým poškozením a zvyšovat efektivitu vaší práce.

Kvalitní ESD oblečení a obuv: Pro zabezpečení kompletní ochrany vašeho personálu nabízíme špičkové ESD oblečení a obuv, které splňují nejpřísnější normy a zajišťují minimální riziko elektrostatického vybočení.

Kromě toho máme také širokou nabídku doplňků a příslušenství, které vám pomohou optimalizovat vaše pracovní procesy a zajistit maximální bezpečnost a efektivitu vaší práce.

ESD

Prohlédněte si sortiment ESD na našem e-shopu realtimeshop.cz

Kontaktujte nás 


Máte zájem o ESD vybavení, nebo potřebujete zjistit více informací?
Neváhejte se nám ozvat. 

Kontaktovat
Kateřina Karásková Realtime Technologies

Kateřina Karásková
Sales & Marketing
katerina.karaskova@realtimetec.cz
+420 775 941 050

Naši partneři

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn YouTube  

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies