Cookie Consent by Free Privacy Policy website MYCRONIC - Realtime Technologies
Úvod > Služby > Prodej a distribuce > MYCRONIC

MYCRONIC

Mycronic je švédská high-tech společnost, která působí v elektronickém průmyslu víc než 30 let a má svoje pobočky a distributéry ve více než 50 zemích. Dodává výrobní technologie pro elektroniku a zobrazování, jako jsou lakovací zařízení, dispenzery, AOI a SPI.

Mycronic je vlastníkem spoločnosti Axxon Automation Co., Ltd., která se zaměřuje na regulační technologii pro aplikaci tekutin a související produkty, výzkum a vývoj, a automatizaci.

Pomáhají výrobcům elektroniky a displejů zůstat konkurenceschopní, ziskoví a relevantní v průběhu času. Lídři v SMT, polovodičovém a automobilovém průmyslu využívají inovativní produkty, služby a řešení k vytváření elektroniky zítřka – od pokročilých displejů po život zachraňující lékařské implantáty a příští generaci satelitů.

Naše čtyři divize MYCRONIC jsou: Assembly Solutions High Flex, Assembly Solutions High Volume, Global Technologies a Pattern Generators.

Montážní řešení High Flex

Divize Montážní řešení společnosti Mycronic High Flex nabízí zařízení a řešení technologie povrchové montáže (SMT) výrobcům elektroniky s požadavkem na rychlé změny ve výrobě při zachování vysoké míry využití. Poskytujeme systémy pro montáž desek plošných spojů, a to jak kompletní řešení, tak jednotlivé systémy pro konkrétní procesní kroky, stejně jako pokročilý software pro řízení procesu montáže a konektivitu továrny.

Montážní řešení Vysoký objem

S důrazem na velkoobjemové trhy v Asii je divize montážních řešení společnosti Mycronic lídrem v inteligentních systémech pro dávkování a konformní nátěry. Nabízíme systémy prémiovým kvalitním výrobcům mobilních telefonů, počítačů a další spotřební elektroniky. Nabídka zahrnuje výrobní systémy s dávkovacími a nanášecími roboty a širokou škálu aplikací pro dávkování lepidel, montážních kapalin a povlaků používaných při výrobě moderní elektroniky.

Montážní řešení Produkty High Volume se prodávají pod značkou Axxon.

Globální technologie

Mycronic Global Technologies vyvíjí pokročilá výrobní řešení s vysokou úrovní diferenciace pro zákazníky se specifickou specializovanou technologií podporovanou příznivými dlouhodobými trendy. Společnost Global Technologies má vedoucí postavení na trhu v segmentech mikroelektroniky a optoelektroniky, montáži kamerových modulů pro automobilový průmysl a testovacích systémů pro holé desky.

Generátory vzorů

Divize Pattern Generators má jedinečnou pozici jako přední světový dodavatel zapisovačů masek pro výrobu pokročilých fotomasek pro displeje. Dodáváme také zapisovače masek pro výrobu fotomasek pro polovodiče i výrobu fotomasek pro víceúčelový segment. V portfoliu produktů jsou také měřicí stroje, které zajišťují kvalitu fotomasek.

Více naleznete na našem e-shopu: http://realtimeshop.cz/.

Naši partneři

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn YouTube  

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies