Cookie Consent by Free Privacy Policy website Průmyslové zvlhčování - Realtime Technologies
Úvod > Služby > Prodej a distribuce > Průmyslové zvlhčování

Průmyslové zvlhčování

Suchý vzduch je Váš problém. Způsobuje statickou elektřinu, zařízení se snadněji kazí, výrobky mají zvýšenou chybovost, kvůli větší prašnosti se na všechno lepí částečky nečistot a zaměstnancům způsobuje prostředí s nízkou vlhkostí problémy s pokožkou, sliznicí a spojivkami. Vše toto znamená, že nemůžete vyrábět na plnou kapacitu, zkušení zaměstnanci jsou každou chvíli nemocní a Váš zisk je nižší, než jste plánovali.

Máme pro Vás řešení. Nabízíme pro Vás zvlhčovací systémy japonské firmy IKEUCHI, které Vám umožní, aby Váš provoz fungoval za optimálních podmínek v každém ročním období.

Průmyslové zvlhčování
  • Efektivně zvlhčují prostředí bez smáčení zařízení, výrobků nebo pracovníků. Zvlhčovací systémy IKEUCHI efektivními tryskami rozprašují mikroskopické kapičky vody, menší než 10μm, které nazýváme "suchá mlha". Kapky suché mlhy jsou tak malé, že umožňují zvlhčení bez usazování na povrchu. Díky tomu zůstávají zařízení a zaměstnanci v suchu a v bezpečí.
  • Zařízení mají nízké provozní náklady, které jsou pětinové oproti klasickým parním zvlhčovačům.
  • Dokáží velmi přesně regulovat úroveň vlhkosti, kterou potřebujete. Díky tomu jsou zvlhčovací systémy IKEUCHI neocenitelné v průmyslových odvětvích, kde záleží na každém procentu vlhkosti. Dokáží udržet úroveň vlhkosti na potřebné hladině.

Firma IKEUCHI je špička ve svém oboru. Od roku 1954 neúnavně přináší inovace ve světě trysek a její inženýři vyvinuli 42 000 různých typů trysek a zvlhčovačů.

Příklady řešení a použití rozprašování a zvlhčovacích systémů v průmyslových odvětvích naleznete na stránkách https://www.zvlhcovani.eu/.

Kontaktujte nás 


Potřebujete poradit, s průmyslovým zvlhčováním? 
Neváhejte se ozvat našemu specialistovi.

Kontaktovat
Petr Pirkl - Realtime Technologies

Ing. Petr Pirkl
Technical Engineer
petr.pirkl@realtimetec.cz
+420 702 287 120

Naši partneři

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn YouTube  

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies