Cookie Consent by Free Privacy Policy website Ruční a strojové pájení - THERMALTRONICS - Realtime Technologies
Úvod > Služby > Prodej a distribuce > Ruční a strojové pájení - THERMALTRONICS

Ruční a strojové pájení - THERMALTRONICS

Americko-australská firma Thermaltronics vyrábí široké portfolio produktů pro pájení, které se používají v elektrotechnickém průmyslu. Při výrobě Thermaltronics produktů se přísně dbá na dodržení mezinárodních standardů, mezinárodních výrobních norem a soulad s normami ISO 9000 a ISO 14000. 

Firma Thermaltronics je držitelem certifikace TuV, GS, NRTL a CE. Kvalitu výrobků Thermaltronics potvrzuje také několik ocenění, které získali. Například pájecí robot TMT-R9800S má na kontě hned čtyři prestižní ocenění.

V ručním pájení je Thermaltronics pojem. Jejich pájecí stanice využívají unikátní technologii Curieho bodu, díky které dokážou přesně kontrolovat teplotu. Přesnost teploty je dnes klíčová při skládání mimořádně citlivých a komplexních elektronických sestav. Hustota komponentů, velikost vývodu a tepelně citlivé komponenty - to všechno jsou důvody, proč je pájení stále náročnější a vyžaduje přesné nástroje.
Technologie Curieho bodu je výjimečná v tom, že reaguje na teplotní požadavky každého jednotlivého pájeného spoje a okamžitě reguluje výkon.

Při použití pájecích stanic Thermaltronics tak vyhovíte přesným požadavkům pájené plochy a pájecího materiálu. Na rozdíl od jiných typů pájecích stanic, které využívají k dosažení teploty mikroprocesory, Thermaltronics pracuje s fyzikálními veličinami.

Pájecí stanice jsou napájeny 13.56 MHz nebo 470 KHz zdroji a samotné nastavení potřebného výkonu probíhá v jádru hrotu, kde díky Curieho bodu je teplota stabilizovaná a okamžitě přenášena do špičky hrotu.

Kromě ručních pájecích stanic nabízí Thermaltronics také množství příslušenství vhodného pro pájení a rework. Mezi nimi jsou velmi oblíbené spodní ohřevyhorkovzdušné staniceodpájecí sadypájecí kleštěodsávače, ale i inovativní pájecí roboti.

Produktové katalogy

Thermaltronics - katalog CZ

Thermaltronics - katalog EN

Inline robotický pájecí systém EN

Pájecí robot s dávkovacím systémem EN

Pájecí stanice TMT-9000 EN

Pájecí stanice TMT-5000 EN

Pájecí stanice TMT-2000 EN

Testr hrotů EN

Pájecí kleště EN

Stojan pro pájecí rukojet´TMT-9000 EN

Stojan pro pájecí rukojeť TMT-2000 EN

Tip Tinner EN

Přemýšlíte nad pájecími stanicemi nebo pájecími roboty od Thermaltronics a nedokážete si vybrat, které z nich jsou pro Vás to pravé? 

Napište nám na info@realtimetec.cz nebo se podívejte na náš e-shop: http://realtimeshop.cz/.

 

 

Naši partneři

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn YouTube  

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies