Cookie Consent by Free Privacy Policy website Poradenské služby - Realtime Technologies
Úvod > Služby > Školící a poradenské služby > Poradenské služby

Poradenské služby

ESD audit

Na základě normy ČSN-61340-5-1 vyhodnotíme, jestli Vaše EPA pracoviště splňuje příslušné požadavky, navrhneme případné opatření, pomůžeme s technickým vybavením a setavíme interní směrnice pro zaměstnance a EPA prostor. Zabezpečíme Vám ESD koordinátora a budete mít svoje EPA pracoviště neustále podle platných norem.

Analýza chyb - reporty dle IPC norem

Analýzou Vašich produktů dle příslušných norem (IPC-A-610, WHMA-A-620, IPC-600, IPC-7711/21, atd.) získáte mezinárodně uznávaný report o shodě, případně neshodě s danou normou. Tímto reportem můžete podložit reklamaci u Vašeho dodavatele, anebo se prokázat zákazníkovi, že splňujete požadované normy.

Rádi Vám poradíme i při výběru správných postupů a materiálů od manipulace se sestavami až po Conformal Coating, a odeslání zákazníkovi.

Naše další služby

  • Procesní audity
  • Zákaznícke audity
  • Dodavatelské audity
  • Audity zaměstnanců

Naše firma v rámci IPC poradenství spolupracuje se Západočeskou univerzitou v Plzni v oblasti poradenství, testování a analýz. Díky této spolupráci dokážeme vyřešit velké množství specifikcých problémů, se kterými se naši zákazníci setkávají v průběhu výroby. Našim cílem a současně i touhou je být pro naše klienty plnohodnotným partnerem, na kterého se budou moci v případě potřeby kdykoliv obrátit.

Všechny naše audity obsahují poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Naše úzká spolupráce s IPC ve Spojených státech a také na evropské úrovni nám dává profesionální zázemí, směrování a jistotu, že bude svým zákazníkům přinášet nejnovější poznatky.

I proto máme heslo: "... Kvalita auditů a školení je pro nás na prvním místě ..."

Kontaktujte nás 


Máte zájem o ESD AUDIT, nebo potřebujete zjistit více informací z oblasti ESD? 
Neváhejte se ozvat našemu specialistovi na ESD.

Kontaktovat
Jiří Dostál

Jiří Dostal
Technical Director, Trainer
jiri.dostal@realtimetec.cz
+420 724 486 132

Naši partneři

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn YouTube  

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies