Cookie Consent by Free Privacy Policy website Jak můžete zvlhčit suchý vzduch ve výrobě za několik hodin ? - Realtime Technologies
Úvod > Aktuality > Jak můžete zvlhčit suchý vzduch ve výrobě za několik hodin ?

Jak můžete zvlhčit suchý vzduch ve výrobě za několik hodin ?

18. března 2020

Věděli jste, že během zimní topné sezóny klesá vlhkost vzduchu v prostorách pod 20% a suchý vzduch ohrožuje zdraví zaměstnanců, snižuje spolehlivost Vašich výrobků, komplikuje výrobní procesy a poškozuje vybavení ?

Suchý vzduch je Váš nepřítel. Způsobuje vysokou statickou elektřinu, má nepříznivý vliv na zařízení, výrobky mají zvýšenou chybovost, díky větší prašnosti se na vše lepí částečky nečistot a zaměstnancům může způsobit zdravotní problémy. Což znamená, že nemůžete vyrábět na plnou kapacitu, zkušení zaměstnanci jsou každou chvíli nemocní a Váš zisk je nižší, než jste plánovali.

Máme pro Vás řešení s využitím zvlhčovacích systému japonské firmy IKEUCHI, které Vám umožní, aby Váš provoz fungoval za optimálních podmínek v každém ročním období.

  • Efektivně zvlhčuje bez smáčení prostředí, výrobků nebo pracovníků. Zvlhčovací systémy IKEUCHI efektivními tryskami rozprašují mikroskopické kapičky vody, menší než 10μm, které nazýváme "suchá mlha". Kapky suché mlhy jsou tak malé, že umožňují zvlhčení bez smáčení prostředí. Díky tomu zůstávají zařízení a zaměstnanci v suchu a v bezpečí.
  • Suchou mlhu lze s úspěchem využít, když je nutná dezinfekce prostor. Zvlhčovače IKEUCHI můžete naplnit jakýmkoliv typem tekutiny, vodou nebo dezinfekcí.
  • Zařízení mají nízké provozní náklady, které jsou pětinové oproti klasickým parním zvlhčovačům.
  • Dokáží velmi přesně regulovat úroveň vlhkosti a teploty, kterou potřebujete. Díky tomu jsou zvlhčovací systémy IKEUCHI neocenitelné v průmyslových odvětvích, kde je důležité každé procento vlhkosti. Dokáží udržet úroveň vlhkosti na potřebné hladině.

Firma IKEUCHI je špičkou ve svém oboru. Od roku 1954 neúnavně přináší inovace ve světě trysek a její inženýři vyvinuli 42 000 různých typů trysek a zvlhčovačů.

Jak nainstalované IKEUCHI zařízení hodnotí naši zákazníci? "Systém IKEUCHI má pro nás ve srovnání s jinými systémy, které jsme dříve používali (vysokotlak, parní zvlhčování) množství výhod. Především bych chtěl ocenit jeho bezporuchovost, téměř žádné náklady související s jeho servisováním a provozem, stejně jako způsob distribuce suché mlhy (rozprašování vody pomocí stlačeného vzduchu) - rovnoměrné rozprašování bez kapání, stříkání vody apod. "(firma Enics Slovakia s.r.o )

Klienti oceňují také zlepšení ovzduší ve výrobních prostorách. "Bonusem je, že vlhkost se částečně zvýší i v okolních provozech, což si pochvalují i zaměstnanci kvůli příjemnějšímu dýchání během zimních měsíců a snížené prašnosti." (Firma Minebea)

Zvlhčovací systémy IKEUCHI nabízejí řešení přizpůsobené specifikům každého průmyslu. Kontaktujte našeho odborníka Martina Mikulu, aby Vám pomohl najít to správné řešení pro Vás - mmikula@realtimetec.cz, +420 725 436 233 .

 

Přečtěte si, jak se zvlhčovače IKEUCHI využívají při dezinfekci prostor.

Podívejte se na  video s našim nejpopulárnějším zvlhčovačem, AKIMist

Prolistujte si katalogy produktů IKEUCHI

Zpět

Naši partneři

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn YouTube  

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies