Cookie Consent by Free Privacy Policy website Služby - Realtime Technologies
Úvod > Služby

Služby

Společnost REALTIME TECHNOLOGIES, sro při své práci využívá zkušeností a dovedností získaných a rozvinutých mateřských firem tak, aby postupně v místních podmínkách vybudovala podobnou základnu výrobních a distribučních služeb. 

Naše školení mezinárodních standardů IPC-A-610, IPC 7711/21, IPC-WHMA-A-620, IPC-A-600, IPC-J-STD a ESD školení včetně auditů jsou zaměřeny na kvalitu, odbornost a individuální přístup. 

Prodej a distribuce

E-shop

Na základě zkušeností ze školení IPC jsme vytvořili portfolio, v kterém zastupujeme značky schopné poskytnout technologie a kvalitu potřebnou pro splnění požadavek samotných IPC standardů.
Více informací

Conformal Coating & Dispensing

Společnost Mycronics je předním výrobcem vysoce přesných výrobních řešení pro elektronickou výrobu, zejména v oblasti Conformal Coating & Dispensing. Díky své pokročilé technologii a inovativním přístupům patří mezi absolutní špičku.
Více informací

Digitální mikroskopy

TAGARNO je předním globálním hráčem v rámci našeho výklenku, který poskytuje inteligentní, intuitivní a agilní nástroje pro náročné specialisty v oborech, jako je materiálová věda, zemědělství, potravinářství a elektronika.
Více informací

3D AOI, 3D SPI

V oblasti moderní výroby zaujímá klíčovou roli automatizovaná optická inspekce (AOI) a SPI, které umožňují precizní a efektivní kontrolu kvality výrobků. Společnost Mycronics přináší špičková řešení, aby vaše výrobní procesy dosahovaly optimálních standardů.
Více informací

Výrobní a servisní služby

Conformal Coating

Selektivní lakování desek plošných spojů zamezí nečistotám, vlhkosti a chemickým usazeninám narušovat jejich funkčnost a prodlouží jejich životnost.
Více informací

Robotické a selektivní pájení

Selektivní pájení představuje efektivní způsob s nejvyšší možnou kvalitou pájených spojů. Celý proces je plně automatizovaný.
Více informací

Rework PCB

Rework / repair PCB’s (oprava DPS) patří ve společnosti Realtime Technologies mezi vysoce specializované činnosti a našimi klienty oceňované pracoviště.
Více informací

Sustainability

Zaměřujeme se i na sustainability elektronických zařízení, jehož výhodou je snížení ekonomických nákladů a ekologické zátěže.
Více informací

Školící a poradenské služby

IPC a ESD školení

Jako první společnost přinášíme komplexní portfolio školení a auditů pro české a slovenské společnosti (ipc-center.com). Zpětné reakce našich zákazníků nás přesvědčují o tom, že poskytujeme profesionální školení a audity.
Více informací

Poradenské služby

Nabízíme poradenské služby v oblasti ESD auditů, analýz chyb v rámci IPC norem. Dále také procesní audity, zákaznícke audity, dodavatelské audity a audity zaměstnanců
Více informací

ESD koordinátor

Vzhledem k náročnosti údržby ESD programu ve větších závodech nabízíme našim zákazníkům službu externího ESD koordinátora.
Více informací

Naši partneři

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn YouTube  

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies