Cookie Consent by Free Privacy Policy website Služby - Realtime Technologies
Úvod > Služby

Služby

Společnost REALTIME TECHNOLOGIES, sro při své práci využívá zkušeností a dovedností získaných a rozvinutých mateřských firem tak, aby postupně v místních podmínkách vybudovala podobnou základnu výrobních a distribučních služeb. 

Naše školení mezinárodních standardů IPC-A-610, IPC 7711/21, IPC-WHMA-A-620, IPC-A-600, IPC-J-STD a ESD školení včetně auditů jsou zaměřeny na kvalitu, odbornost a individuální přístup. 

Prodej a distribuce

E-shop

Na základě zkušeností ze školení IPC jsme vytvořili portfolio, v kterém zastupujeme značky schopné poskytnout technologie a kvalitu potřebnou pro splnění požadavek samotných IPC standardů.
Více informací

3D AOI, 3D SPI

V oblasti moderní výroby zaujímá klíčovou roli automatizovaná optická inspekce (AOI) a SPI, které umožňují precizní a efektivní kontrolu kvality výrobků. Společnost Mycronics přináší špičková řešení, aby vaše výrobní procesy dosahovaly optimálních standardů.
Více informací

Selektivní pájení

Nejlepší selektivní pájecí systémy ve své třídě SASinno přináší do oblasti selektivního pájení inovativní a inteligentní systémy, které zajišťují precizní a stabilní výsledky.
Více informací

ESD/Antistatika

ESD/Antistatika

Výrobní a servisní služby

Conformal Coating

Selektivní lakování desek plošných spojů zamezí nečistotám, vlhkosti a chemickým usazeninám narušovat jejich funkčnost a prodlouží jejich životnost.
Více informací

Robotické a selektivní pájení

Selektivní pájení představuje efektivní způsob s nejvyšší možnou kvalitou pájených spojů. Celý proces je plně automatizovaný.
Více informací

Rework PCB

Rework / repair PCB’s (oprava DPS) patří ve společnosti Realtime Technologies mezi vysoce specializované činnosti a našimi klienty oceňované pracoviště.
Více informací

Sustainability

Zaměřujeme se i na sustainability elektronických zařízení, jehož výhodou je snížení ekonomických nákladů a ekologické zátěže.
Více informací

Školící a poradenské služby

IPC a ESD školení

Jako první společnost přinášíme komplexní portfolio školení a auditů pro české a slovenské společnosti (ipc-center.com). Zpětné reakce našich zákazníků nás přesvědčují o tom, že poskytujeme profesionální školení a audity.
Více informací

Poradenské služby

Nabízíme poradenské služby v oblasti ESD auditů, analýz chyb v rámci IPC norem. Dále také procesní audity, zákaznícke audity, dodavatelské audity a audity zaměstnanců
Více informací

ESD koordinátor

Vzhledem k náročnosti údržby ESD programu ve větších závodech nabízíme našim zákazníkům službu externího ESD koordinátora.
Více informací

Naši partneři

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn   Facebook  YouTube YouTube

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies