Cookie Consent by Free Privacy Policy website Prodej a distribuce - Realtime Technologies
Úvod > Služby > Prodej a distribuce

Prodej a distribuce

Úvod > Služby > Prodej a distribuce

E-shop

Na základě zkušeností ze školení IPC jsme vytvořili portfolio, v kterém zastupujeme značky schopné poskytnout technologie a kvalitu potřebnou pro splnění požadavek samotných IPC standardů.
Více informací

3D AOI, 3D SPI

V oblasti moderní výroby zaujímá klíčovou roli automatizovaná optická inspekce (AOI) a SPI, které umožňují precizní a efektivní kontrolu kvality výrobků. Společnost Mycronics přináší špičková řešení, aby vaše výrobní procesy dosahovaly optimálních standardů.
Více informací

Selektivní pájení

Nejlepší selektivní pájecí systémy ve své třídě SASinno přináší do oblasti selektivního pájení inovativní a inteligentní systémy, které zajišťují precizní a stabilní výsledky.
Více informací

ESD/Antistatika

ESD/Antistatika

IKEUCHI

Rozprašovací systémy, chladicí systémy, čistící a samočistící trysky různých typů a průtoků. Naše zvlhčovací systémy nabízejí řešení přizpůsobené specifikům Vašeho průmyslu.
Více informací

KLEPP

Německá firma Klepp vyrábí a dodává systémy odsávání zplodin. Jednotlivé typy systému odsávání jsou určeny hlavně do průmyslových provozů, elektrotechnických provozů, dále najdou své užití v laboratořích, školách, v lékařství, farmacii, chemických provozech.
Více informací

MicroCare

Společnost MicroCare je průkopníkem v precizním a kritickém čištění. Jedná se o špičkové produkty, které mohou nabídnout v každém odvětví průmyslu specifické čistící produkty.
Více informací

MYCRONIC

Od září 2017 se naše společnost stala kompetenčním centrem pro společnosti Mycronic a zároveň se budeme spolupodílet na stanovení kritérií pro nanášení Conformal Coating na desky plošných spojů.
Více informací

PDR

Ve spolupráci s PDR distribujeme IR přepracovací stanice, průmyslové rentgenové inspekční systémy a IR tepelné testovací zařízení pro průmysl elektronických součástek a PCB.
Více informací

Digitální mikroskopy a technologie ke kontrole kvality

TAGARNO je předním globálním hráčem v rámci našeho výklenku, který poskytuje inteligentní, intuitivní a agilní nástroje pro náročné specialisty v oborech, jako je materiálová věda, zemědělství, potravinářství a elektronika.
Více informací

THERMALTRONICS

Společnost Thermaltronics je výrobcem široké škály pájecích výrobků a příslušenství používaných v elektrotechnickém průmyslu.
Více informací

Naši partneři

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn   Facebook  YouTube YouTube

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies