Cookie Consent by Free Privacy Policy website Prodej a distribuce - Realtime Technologies
Úvod > Služby > Prodej a distribuce

Prodej a distribuce

Úvod > Služby > Prodej a distribuce

E-shop

Na základě zkušeností ze školení IPC jsme vytvořili portfolio, v kterém zastupujeme značky schopné poskytnout technologie a kvalitu potřebnou pro splnění požadavek samotných IPC standardů.
Více informací

Conformal Coating & Dispensing

Společnost Mycronics je předním výrobcem vysoce přesných výrobních řešení pro elektronickou výrobu, zejména v oblasti Conformal Coating & Dispensing. Díky své pokročilé technologii a inovativním přístupům patří mezi absolutní špičku.
Více informací

Digitální mikroskopy

TAGARNO je předním globálním hráčem v rámci našeho výklenku, který poskytuje inteligentní, intuitivní a agilní nástroje pro náročné specialisty v oborech, jako je materiálová věda, zemědělství, potravinářství a elektronika.
Více informací

3D AOI, 3D SPI

V oblasti moderní výroby zaujímá klíčovou roli automatizovaná optická inspekce (AOI) a SPI, které umožňují precizní a efektivní kontrolu kvality výrobků. Společnost Mycronics přináší špičková řešení, aby vaše výrobní procesy dosahovaly optimálních standardů.
Více informací

Rentgenová inspekce X-Ray

Automatická rentgenová inspekce 2D a 3D s širokou škálou aplikací, vhodných pro testování elektronických součástek napříč průmyslovými odvětvími, včetně automobilového průmyslu, letectví a spotřební elektroniky.
Více informací

Selektivní pájení

Nejlepší selektivní pájecí systémy ve své třídě SASinno přináší do oblasti selektivního pájení inovativní a inteligentní systémy, které zajišťují precizní a stabilní výsledky.
Více informací

Dry Cabinet

Vysoušecí skříně řady Drymaster zajistí dokonalou ochranu vašich elektronických součástek díky automatické regulaci vlhkosti a ESD provedení.
Více informací

ESD/Antistatika

Nabízíme komplexní sortiment služeb a produktů v oblasti ochrany ESD (Elektrostatického výboje)
Více informací

Průmyslové zvlhčování

Rozprašovací systémy, chladicí systémy, čistící a samočistící trysky různých typů a průtoků. Naše zvlhčovací systémy nabízejí řešení přizpůsobené specifikům Vašeho průmyslu.
Více informací

Odsávací systémy

Německá firma Klepp vyrábí a dodává systémy odsávání zplodin. Jednotlivé typy systému odsávání jsou určeny hlavně do průmyslových provozů, elektrotechnických provozů, dále najdou své užití v laboratořích, školách, v lékařství, farmacii, chemických provozech.
Více informací

Čistící chemie

Společnost MicroCare je průkopníkem v precizním a kritickém čištění. Jedná se o špičkové produkty, které mohou nabídnout v každém odvětví průmyslu specifické čistící produkty.
Více informací

Reworkovací stanice PDR

Ve spolupráci s PDR distribujeme IR přepracovací stanice, průmyslové rentgenové inspekční systémy a IR tepelné testovací zařízení pro průmysl elektronických součástek a PCB.
Více informací

Ruční a strojové pájení - THERMALTRONICS

Společnost Thermaltronics je výrobcem široké škály pájecích výrobků a příslušenství používaných v elektrotechnickém průmyslu.
Více informací

Robotická řešení pro elektrotechnický průmysl

Nabízíme technologie a řešení výroby s využitím robotických ramen, specializovaných pro elektrotechnickou výrobu.
Více informací

Naši partneři

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn YouTube  

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies