Úvod > Naše služby

Naše služby

Společnost REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o. při své práci těží ze zkušeností a dovedností získaných a rozvinutých mateřskou firmou tak, aby postupně v místních podmínkách vybudovala podobnou základnu výrobních služeb. Naše školení mezinárodních standardů IPC-A-610, IPC 7711/21, IPC-WHMA-A-620, IPC-A-600, IPC-J-STD a ESD školení včetně auditace jsou zaměřeny na kvalitu, odbornost a individuální přístup. S více než 10 letou praxí školení za námi stojí dlouhá řada spokojených zákazníků.

Prodej a distribuce

Kompetenční centrum

Od září 2017 se naše společnost stala kompetenčním centrem pro společnosti Mycronic AB a zároveň se budeme spolupodílet na stanovení kritérií pro nanášení Conformal Coating na desky plošných spojů.
Více informací

Distribuce

Na základě zkušeností ze školení IPC jsme vytvořili portfolio, v kterém zastupujeme značky schopné poskytnout technologie a kvalitu potřebnou pro splnění požadavek samotných IPC standardů.
Více informací

Zvlhčování suchou mlhou

Rozprašovací systémy, chladicí systémy, čistící a samočistící trysky různých typů a průtoků. Naše zvlhčovací systémy nabízejí řešení přizpůsobené specifikům Vašeho průmyslu.
Více informací

Výrobní a servisní služby

Výroba a servis

Jsme předním dodavatelem pro elektronický průmysl s vybavením, které splňuje ty nejmodernější a nejpřísnější kritéria. Dále jsme servisním centrem, které provádí náročné zákaznické modifikace a opravy desek plošných spojů.
Více informací

Comfort Coating

Selektivní lakování desek plošných spojů zamezí nečistotám, vlhkosti a chemickým usazeninám narušovat jejich funkčnost a prodlouží jejich životnost.
Více informací

Rework

Rework / repair PCB’s (oprava DPS) patří ve společnosti Realtime Technologies mezi vysoce specializované činnosti a našimi klienty oceňované pracoviště.
Více informací

Refurbishment

Zaměřujeme se i na refurbishment elektronických zařízení, jehož výhodou je snížení ekonomických nákladů a ekologické zátěže.
Více informací

Školící a poradenské služby

Školení

Jako první společnost přinášíme komplexní portfolio školení a auditů pro české a slovenské společnosti (ipc-center.com). Zpětné reakce našich zákazníků nás přesvědčují o tom, že poskytujeme profesionální školení a audity.
Více informací

Poradenské služby

Nabízíme poradenské služby v oblasti ESD auditů, analýz chyb v rámci IPC norem. Dále také procesní audity, zákaznícke audity, dodavatelské audity a audity zaměstnanců
Více informací

Naši partneři

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn  Facebook  YouTube YouTube

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 - 2021 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One