Cookie Consent by Free Privacy Policy website Robotická řešení pro elektrotechnický průmysl - Realtime Technologies
Úvod > Služby > Prodej a distribuce > Robotická řešení pro elektrotechnický průmysl

Robotická řešení pro elektrotechnický průmysl

Nabízíme technologie a řešení výroby s využitím robotických
ramen, specializovaných pro elektrotechnickou výrobu.

Robotická ramena se typem a značkou vybírají na základe výrobních požadavku a účelu stroje, často nacházejí ve výrobě i vícero využití.
Očekávejte velmi vysokou přesnost, rychlost a variabilitu, díky které tyto systémy nacházejí široké uplatnění, pro efektivní automatizaci.

Robotické sestavy mají integrovaný dopravníkový systémem a jsou tak připravené byt součástí nových, nebo stávajících in-line výrobních linek, případně mohou pracovat samostatně, nezávisle na výrobní lince.

RTT-Robot

Plasmatické čištění

Robotický systém s ramenem a integrovaným řešením technologie studené plasmy - piezobrush® PZ3-i, představuje inovativní přístup v elektrotechnickém průmyslu, zejména tam, kde jsou vysoké nároky na kvalitu a přípravu povrchů před dalším zpracováním.

Využití technologie cold plasma unit Piezobrush® PZ3-i je zvláště vhodné před nanášením zalévacích hmot nebo lepidel, kde klíčovým procesem je předúprava povrchu. To zahrnuje čištění PCB (tištěných desek) studenou plasmou, což umožňuje odstranění nečistot a zlepšení adheze při nanášení povlaků.

Plasma Cleaning

Dispenzní systémy

Robotický systém s ramenem a integrovaným řešením bezkontaktního tryskového nanášení dispenzních hmot, jako jsou laky, tmely, lepidla a další viskózní látky, nabízí optimální možnosti v oblasti výroby, kde se kladou vysoké nároky na přesnost a flexibilitu aplikace.

Volba vhodné trysky a pohonu je individuálně řízena potřebami zákazníka a specifiky výrobního procesu.

Dispenzní robotický systém

Inspekční systémy

Robotický systém s ramenem a integrovaným řešením inspekční technologie (digitálních mikroskopů) pro kontrolu PCB. Využijte přesnost a flexibilitu robotického ramena s digitálními mikroskopy značky Tagarno, které vám pomohou splnit standardy IPC a usnadní vyhledání, zdokumentování a opravu jakýchkoli problémů zjištěných během vaší výroby PCB.

Volba vhodného digitálního mikroskopu je navrhována a řešena individuálně podle potřeb zákazníka a specifik výrobního procesu.

Inspekční systémy

SMT systémy

Robotický systém s ramenem a integrovaným řešením pro SMT, nebo THT výrobu a osazování komponent je optimalizován pro oblast povrchové montáže, kde rychlost, přesnost a flexibilita hrají klíčovou roli. Robotické systémy vytvářejí vnitřní suché a čisté prostory, standardně jsou chráněny proti ESD a poskytují vysoký standard pro manipulaci s citlivou elektronikou.

Volba vhodné technologie je navrhována a řešena individuálně podle potřeb zákazníka a specifik výrobního procesu. .

SMT - systémy

Kontaktujte nás 


Potřebujete poradit s výběrem vhodné technologie, nebo robotické ruky? 
Neváhejte se ozvat našemu specialistovi.

Kontaktovat

Ing. Martin Mikula
Operation Manager
martin.mikula@realtimetec.cz
+420 725 436 233

Naši partneři

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn YouTube  

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies