Cookie Consent by Free Privacy Policy website Prodej a distribuce - Realtime Technologies
Úvod > Naše služby > Distribuce

Prodej a distribuce

Úvod > Naše služby > Distribuce

Distribuce

Na základě zkušeností ze školení IPC jsme vytvořili portfolio, v kterém zastupujeme značky schopné poskytnout technologie a kvalitu potřebnou pro splnění požadavek samotných IPC standardů.
Více informací

ESD/Antistatika

ESD/Antistatika

IKEUCHI

Rozprašovací systémy, chladicí systémy, čistící a samočistící trysky různých typů a průtoků. Naše zvlhčovací systémy nabízejí řešení přizpůsobené specifikům Vašeho průmyslu.
Více informací

KLEPP

Německá firma Klepp vyrábí a dodává systémy odsávání zplodin. Jednotlivé typy systému odsávání jsou určeny hlavně do průmyslových provozů, elektrotechnických provozů, dále najdou své užití v laboratořích, školách, v lékařství, farmacii, chemických provozech.
Více informací

MicroCare

Společnost MicroCare je průkopníkem v precizním a kritickém čištění. Jedná se o špičkové produkty, které mohou nabídnout v každém odvětví průmyslu specifické čistící produkty.
Více informací

MYCRONIC AB

Od září 2017 se naše společnost stala kompetenčním centrem pro společnosti Mycronic AB a zároveň se budeme spolupodílet na stanovení kritérií pro nanášení Conformal Coating na desky plošných spojů.
Více informací

PDR

Ve spolupráci s PDR distribujeme IR přepracovací stanice, průmyslové rentgenové inspekční systémy a IR tepelné testovací zařízení pro průmysl elektronických součástek a PCB.
Více informací

TAGARNO

TAGARNO je předním globálním hráčem v rámci našeho výklenku, který poskytuje inteligentní, intuitivní a agilní nástroje pro náročné specialisty v oborech, jako je materiálová věda, zemědělství, potravinářství a elektronika.
Více informací

THERMALTRONICS

Společnost Thermaltronics je výrobcem široké škály pájecích výrobků a příslušenství používaných v elektrotechnickém průmyslu.
Více informací

Naši partneři

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Veská 75, 533 04 SEZEMICE
IČ:     27110079
DIČ: CZ27110079

Tel: +420 464 600 800
E-mail: info@realtimetec.cz

LinkedIn   Facebook  YouTube YouTube

O nás

Řídíme se požadavky normy IPC-A-610. Všichni naši pracovníci jsou držiteli certifikátu Certified IPC Specialist. Dodržujeme metodiky norem IPC-7711/7721 a ČSN EN ISO 9001:2016.

 Servis zóna

© 2018 - 2023 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies